بازخوانی یک پرونده؛ تجاوز به معصومه در نیمه شب وحشتناک

کد مطلب: 

235155

image

به گزارش رکنا، 26 خردادماه 94 خانم جوانی در مراجعه به کلانتری محل سکونت خود گفت: با توجه به موقعیت شغلی، نیمه شب به خانه رسیدم و از آنجا که پدر و مادرم آن شب در روستا بودند، پس از رسیدن به خانه به علت خستگی خوابیدم.

این خانم جوان که معصومه نام داشت ادامه داد: با ایجاد سر و صداهایی از خواب بیدار شدم در یک لحظه سایه ای نظرم را جلب کرد وقتی به خودم آمدم با دیدن فرد ناشناسی پشت در هال جیغ کشیدم ولی او به طرف من حمله ور شد و بعد از کتک کاری و تهدید با چاقو به زور به من تجاوز کرد.

این گزارش حاکی است با طرح شکایت دختر جوان ماموران انتظامی موضوع را از مصادیق ویژه اعلام و با کمک شاکی متهم را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

بنا براین گزارش، متهم در تحقیقات ماموران و بازپرسی و همچنین در جلسات مفصل دادگاه به جرم خود اعتراف و از شاکی تقاضای عفو و بخشش کرد که توسط قضات دادگاه کیفری یک استان و با حضور وکیل تسخیری متهم در بیست و هفتم دی ماه 94 با رعایت موازین شرعی و قانونی حکم اعدام با چوبه دار برای وی به اتهام زنای به عنف صادر شد. 

در پی گیری روند این پرونده یک منبع آگاه گفت: متهم 27 ساله سوابق متعدد کیفری در زمینه های سرقت به عنف، عمل منافی عفت، جرایم مواد مخدر و ایجاد مزاحمت و ایراد ضرب عمدی را در پرونده خود داشته است. به گفته این منبع آگاه با رای صادره از دادگاه کیفری یک استان متهم به آن اعتراض کرد و دوباره پرونده مورد بررسی قرار گرفت و رای صادره تایید شد و با ارسال رای به دیوان عالی کشور در شعبه چهارم مهر تایید آن بر پرونده خورد.

این منبع آگاه ادامه داد: در مراحل فرجام خواهی متهم تقاضای عفو داشت که در کمیسیون عفو تقاضای متهم تایید نشد و در ادامه ادعای توبه کرد که توبه وی به لحاظ احراز نشدن مردود شناخته شد. بنا به گفته این منبع آگاه با تایید رای صادره برای متجاوز به زنای به عنف که در دیوان عالی کشور مورد تایید قرار گرفت تشریفات قانونی انجام و جوان 27 ساله با چوبه دار اعدام شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • کیفری - حکم اعدام - زندان - تجاوز - دختر جوان

مطالب جدید

مطالب تصادفی