همخوابی زن خائن با پسر دایی 25 ساله اش

کد مطلب: 

235305

image

به گزارش رکنا، صبح پنجشنبه 18 مهر زن جوانی با مأموران کلانتری 103 گاندی تماس گرفت و از مرگ همسرش خبر داد. او گفت: من و همسرم سرایدار یک مجتمع مسکونی 5 طبقه هستیم. شب گذشته من به همراه دختر 9 ساله و پسر 15 ساله‌ام برای میهمانی به خانه پدرم در منطقه شهرری رفتیم. اما شوهرم نیامد چون کار داشت امروز صبح که به خانه برگشتیم با جسد او رو‌به‌رو شدیم تصور می‌کنم که همسرم سکته کرده است.

به دنبال این تماس، مأموران کلانتری راهی خانه این زوج افغانستانی در زیرزمین مجتمع 5 طبقه شدند. با حضور در محل، آنها در حالی با جسد مرد سرایدار مواجه شدند که آثار کبودی روی گردن و ضرب و جرح روی بدنش مشاهده می‌شد. بنابراین فرضیه قتل از سوی کارآگاهان قوت گرفت.

ردپای یک آشنا

موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و بلافاصله بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در خیابان آفریقا، خیابان انصاری شدند.

با حضور تیم تحقیق در محل جنایت کارشناسان دریافتند ساعت زیادی از مرگ وی گذشته و این احتمال از سوی متخصصان پزشکی قانونی مطرح شد که وی شامگاه چهارشنبه به قتل رسیده باشد.

همچنین با توجه به سالم بودن در ورودی و از آنجایی که خانه به هم ریختگی نداشت و سرقتی نیز صورت نگرفته بود، فرضیه قتل به دست یک آشنا پررنگ‌تر شد.

از آنجایی که قربانی مردی افغانستانی بود بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران خواهان تحقیق و بازجویی از هم ولایتی‌های وی که در آن اطراف سکونت داشتند شد. بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و چندین مرد را در این رابطه بازداشت کردند که در میان آنها مردی به نام علی احمد، 25 ساله نیز بازداشت شد.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان به سراغ همسایه‌های ساختمان رفتند که یکی از آنها به مأموران گفت: من و صفیه - همسر مقتول- باهم دوست هستیم و گاهی اوقات او برایم درددل می‌کرد. چند وقت قبل صفیه برایم تعریف کرد که دل به پسردایی 25 ساله‌اش به نام علی احمد بسته و مدت‌هاست که با او رابطه پنهانی دارد. همچنین دختر و پسر مقتول نیز در تحقیقات مدعی شدند که 6 ماه است که پدر و مادرم با هم قهر بوده و صحبت نمی‌کردند.

اظهارات زن همسایه، تناقض‌گویی‌های همسر مقتول و صحبت‌های فرزندان خانواده باعث شد که تیم تحقیق بار دیگر به سراغ زن 33 ساله مقتول بروند. صفیه که با مدارک پلیسی مواجه شده بود راز رابطه پنهانی‌اش را برملا کرد و گفت: با همسر 41 ساله‌ام همیشه اختلاف داشتم. سه سال قبل با پسردایی‌ام علی احمد درددل کردم. همین موضوع باعث شد که به او علاقه پیدا کنم.

رابطه پنهانی ما ادامه داشت تا اینکه علی احمد پیشنهاد داد شوهرم را از سر راه برداریم. آنقدر گفت که من تسلیم خواسته‌اش شدم. طبق نقشه علی احمد، شب حادثه به بهانه رفتن به خانه پدرم، آنجا را ترک کردم. بعد از آن نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است اما تصور می‌کنم که او به خانه ما آمده و همسرم را به قتل رسانده است. با اعترافات زن جوان، مأموران باردیگر به سراغ علی احمد رفتند. مرد جوان در تحقیقات اولیه منکر جنایت شد، این درحالی بود که در بازرسی بدنی از مرد جوان آثار خراشیدگی و درگیری به چشم می‌خورد. به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، علی احمد و همسر مقتول بازداشت شده و تحقیقات برای رازگشایی این جنایت ادامه دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • همخوابی - زن خائن - قتل - رابطه نامشروع

مطالب جدید

مطالب تصادفی