لزوم همکاری دوجانبه پژوهشگاه ICT و شرکت ارتباطات زیرساخت در توسعه‌ی فناورانه

اخبار تکنولوژی و فناوری اطلاعات
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کد مطلب: 

237900

image

به گزارش سیتنا، دکتر وحید یزدانیان در ابتدای این جلسه که عصر امروز (۱۰ آذر) در محل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد، اظهار کرد: فضای جدید حاکم بر مدیریت شرکت ارتباطات زیرساخت و تحولاتی که در پژوهشگاه ICT به وقوع پیوسته، نوید بخش همکاری های دوجانبه است.

وی ادامه داد: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای اجرای پروژه های ارتباطی با جدیت کامل آمادگی دارد تا با برقراری تعامل فناورانه و اجرای پروژه ها، توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات در کشور را سرعت بیشتری ببخشد.

یزدانیان تاکید کرد: پژوهشگاه ارتباطات به عنوان پیشران فناوری حوزه ICT آمادگی دارد نیازهای پژوهشی تحقیقاتی شرکت های فعال این حوزه را برآورده کند.

همچنین مهندس حمید فتاحی مدیرعامل زیرساخت در ادامه این جلسه صمیمی، بر همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و پژوهشگاه ICT تاکید و اظهار کرد: این همکاری باید به ایجاد تحرک در پژوهشگاه ارتباطات و همچنین بروز نتیجه در شرکت زیرساخت منتهی شود.

به گفته فتاحی، نکته مهم در این همکاری ها این است که خروجی پژوهشگاه در شرکت های فعال، اجرایی شود.

مدیرعامل زیرساخت همچنین ضمن ابراز امیدواری از ایجاد حرکت و تحول جدید در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: این همکاری می تواند منافع مورد نیاز هر دو طرف را تامین کند و این مساله هر چه دقیق تر و حرفه ای تر انجام شود، نتیجه بهتری خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، در این جلسه معاونین و مدیران پژوهشگاه و شرکت زیرساخت نیز نقطه نظرات خود را جهت توسعه همکاری های دوجانبه مطرح کرده و راه های ارتقای ظرفیت همکاری ها، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

  • پژوهشگاه ICT - شرکت ارتباطات زیرساخت
ایمیل و نام خود را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت ایران , رسانه برخط فارسی زبان! وارد کنید . روزانه مهمترین خبرها و رویداد ها و مطالب سایت ایران برایتان ارسال میشود. این سرویس کاملا رایگان است !

ما 63 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان