عجیب ترین واکنش محسن تنابنده به توییت جنجالی مهناز افشار

کد مطلب: 

240905

image

به گزارش رکنا، چندی پیش بود که «مهناز افشار» بازیگر سینما که به خارج از کشور رفته  است، درباره یکی از توئیت‌های جنجالی اش در خصوص طلبه آملی توضیحاتی ارائه و ادعا کرد که اطلاعات غلط توئیت مذکور را «محسن تنابنده» بازیگر سینما و تلویزیون و الهام غفوری، تهیه کننده سریال تلویزیونی پایتخت به وی داده اند.

خبرنگاری سعی کرد در این حوزه چند و چون ماجرا را از محسن تنابنده جویا شود، اما این بازیگر سینما با صراحت گفت: اه ول کن آقا؛ حوصله داری!

image

توئیت مهناز افشار که به دنبال یک پست جعلی در شبکه توئیتر منتشر شده بود چند ماه پیش در فضای مجازی بسیار جنجالی شد و طلبه‌ای که تصویرش در این صفحه جعلی منتشر شده بود از مهناز افشار به سبب افترا و تهمتی که در این زمینه به وی وارد شده بود شکایت کرد. حالا مهناز افشار در توئیتی دیگر عنوان کرده است که اطلاعات آن را از محسن تنابنده و الهام غفوری داده اند و این افراد بایستی درباره ادعای کذبی که در این توئیت اعلام شده پاسخگو باشند.

محسن تنابنده اخیرا در اظهار نظری قابل تامل بیان کرده است که بعد از سریال پایتخت ۶ دیگر کاری با تلویزیون انجام نمی‌دهد و دیگر هم در هیچ سریال تلویزیونی بازی نخواهم کرد و حتی به عنوان نویسنده هم با تلویزیون همکاری نخواهم کرد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • ICT در دیگر رسانه ها

برچسب: 

  • توییتر - محسن تنابنده - مهناز افشار - بازیگر زن - فریب

مطالب جدید

مطالب تصادفی