تصویر مرموز ثبت شده با یکی از گوشی‌های شیائومی منتشر شد

کد مطلب: 

241377

image

به گزارش سیتنا، شیائومی یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های سازنده تلفن‌همراه در عصر حاضر است. این شرکت را می‌توان به دلیل فروش بالایی که دارد جزو موفق‌ترین‌ها در بین رقبای موجود دانست. این شرکت از استراتژی همیشگی چینی‌ها یعنی محصولات مقرون به صرفه استفاده می‌کند. به تازگی خبر جدیدی از این شرکت در فضای مجازی منتشر شده است که برای بعضی از کاربران از یک گوشی مرموز خبر می‌دهد.

لو ویبینگ، معاون رئیس شیائومی و مدیرکل ردمی، با انتشار تصاویری در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: «در پکن برف می‌بارد، به هر حال گوشی جدید بسیار خوب کار می‌کند.» عکس‌های ضمیمه شده به پست وی وضوح کامل ندارند، اما دامنه بزرگنمایی چشمگیری را نشان می‌دهند.

اما سوالی که برای بسیاری از کسانی که صفحه مجازی وی را دنبال می‌کنند ایجاد شده این است که اصلا این فرد درباره چه گوشی صحبت می‌کند. احتمال دارد این دستگاه شیائومی می ۱۰ پرو یا نسخه غیر پرو آن باشد. ما می‌دانیم که این دستگاه دارای دوربین اصلی ۱۸۰ مگاپیکسلی است، اما هنوز هیچ اطلاعاتی قابل استنادی برای زوم اپتیکال آن در دسترس نیست. ممکن است این گوشی از زوم ۵ برابری خود را از دوربین گوشی می‌نوت ۱۰ قرض گرفته باشد یا به طور کلی از یک ماژول دیگر استفاده کند. متاسفانه اطلاعاتی درباره این مسئله وجود ندارد در نتیجه نمی‌توانیم جزئیات دقیق مشخصات دوربین این دستگاه مرموز را بدانیم.

علاوه بر دستگاه یاد شده گوشی ردمی k30 پرو نیز در راه است، اما شواهد موجود از این گوشی به ما از وجود یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی خبر می‌دهد و هیچ حرفی از لنز تله‌فوتو وجود ندارد. انتظار می‌رود شیائومی از مدل جدید می ۱۰ در ۱۴ فوریه (جمعه هفته آینده) رونمایی کند. گوشی ردمی k30 نیز به نظر می‌رسد در ماه جاری معرفی شود. از آنجایی که ما این شرکت را می‌شناسیم مطمئنا فیلم‌ها و تصاویر تبلیغاتی زیادی از این دستگاه‌ها در راه هستند و در چند روز آینده اطلاعات رسمی نسبتا زیادی از آن‌ها منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • ICT در دیگر رسانه ها

منبع: 

برچسب: 

  • شیائومی

مطالب جدید

مطالب تصادفی

دانلود قالبقالب رایگانقالب وردپرسقالب جوملااسکریپتقالب htmlطراحی سایتسایت ایران