Sidebar

Magazine menu

29
پنج شنبه, اکتبر
0 New Articles

عدم تحقق وعده های دولت و فراکسیون امید مردم را ناامید کرد

اخبار سیاسی روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

فاطمه رهبر به عملکرد فراکسیون امید مجلس اشاره کرد و گفت: مردم بین دولت آقای روحانی و فراکسیون امید هیچ فرقی نمی گذارند و همه را اصلاح طلب می دانند و در واقع همه این ها همبستگی و وابستگی داشتند که از نظر مردم این ها تفکیک پذیر نیستند.

«فاطمه رهبر» عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به عملکرد فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: با توجه به پایان دوره مجلس دهم طبیعتاً کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس باید طبق روال گذشته گزارش عملکرد خودشان را اعلام کنند، اما اعضای فراکسیون امید در مصاحبه های خود اذعان کردند که از عملکرد خودشان راضی نبودند.

وی تصریح کرد: اعضای فراکسیون امید در احزابی که به اصلاح طلبان منتسب هستند، بارها اعلام کردند که هیچ ساز و کاری را در ابتدا پیش بینی نکرده بودند اما با حمایت از فراکسیون امید این افراد به مجلس ورود پیدا کردند و  اکنون نیز فاقد ساز و کار هستند که گزارش عملکردی را ارائه کنند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان این که فراکسیون امید مجلس عملکرد مناسبی نداشتند، بیان داشت: گزارش هایی که از مجلس، جراید و مرکز پژوهش ها برآمده است، دال بر این است که متاسفانه فراکسیون امید در این دوره از مجلس عملکرد مناسبی نداشت.

مردم با عملکرد اصلاح طلبان با ناامیدی روبرو شدند

رهبر با تاکید بر این که فراکسیون امید باید گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کند، گفت: برخی از اعضای این فراکسیون بعضاً حاشیه هایی را ایجاد کردند؛ در جریان گران شدن بنزین، در زمان ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم، در زیر نظر بردن نظارت استصوابی، این که مجلس در راس امور نیست و.... فرار به جلو داشتند و فرافکنی کردند، در صورتی که الآن ماه ها آخر مجلس دهم است و به جای این کارها باید به مردم گزارش عملکرد ارائه دهند.

 وی با اشاره به عدم تحقق وعده های انتخاباتی دولت و فراکسیون امید مجلس، اذعان کرد: فراکسیون امید در مجلس فعلی، هم دوره دولت آقای روحانی بود و هر دو شعار و وعده امید را به مردم دادند که در ادامه با عملکردی که اصلاح طلبان داشتند، مردم با ناامیدی روبرو شدند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شعار دیگر دولت و فراکسیون امید اشاره کرد و اظهار داشت: دولت و فراکسیون امید شعار تدبیر را دادند که در ادامه راه دیدیم، مردم با بی تدبیری ها ناامید شدند.

فاطمه رهبر  بی اعتبار شدن پول و اعتبار مردم، یک سوم شدن ارزش پول ملی و به خطر افتادن معیشت مردم را نتیجه عملکرد اصلاح طلبان دانست و افزود: با توجه به شرایط حاکم در کشور،رئیس فراکسیون امید و حتی یکایک اعضای این فراکسیون چه در تهران و شهرستان ها و همچنین هیئت رئیسه فراکسیون امید به جای اینکه به عملکرد دیگر احزاب و جریان ها بپردازدند، باید گزارش عملکردشان را ارائه بدهند تا مردم مطلع شوند رایی که به این افراد دادند، چه دستاوردی داشته است.

فراکسیون امید کارنامه قبولی ندارد

وی در تشریح این مسئله عملکرد دولت و فراکسیون امید تفکیک پذیر نیست، گفت: مردم بین دولت آقای روحانی و فراکسیون امید هیچ فرقی نمی گذارند و همه را اصلاح طلب می دانند؛ اینکه اعضای فراکسیون امید فرافکنی کنند و فرار روبه جلو داشته باشند و خودشان را از دولت آقای روحانی جدا کنند مورد قبول نیست.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ادامه داد: اعضای فراکسیون امید به وزاری آقای روحانی رای دادند و تلاش کردند که در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری آقای روحانی رای بیاورد؛ همه اصلاح طلبان همبستگی و وابستگی داشتند که از نظر مردم این ها تفکیک پذیر نیستند.

رهبری خاطر نشان کرد: تحلیل گران و سیاسیون هم، دولت و فراکسیون امید مجلس را از هم جدا نمی دانند؛ این ها به هم وابسته هستند و در مشکلات موجود کشور هر دو دخلیل هستند.

وی در پاسخ به این سوال که "چه نمره ای به کارنامه فراکسیون امید می دهید؟" گفت: فراکسیون امید کارنامه قبولی ندارد و این مردم هستند که باید به کارنامه این فراکسیون نمره بدهند؛ مردم باید در انتخابات آتی به پای صندوق های رای بیایند و با توجه به عملکردی که فراکسیون امید و اصلاح طلبان در مجلس داشتند با رای ندادن به آن ها ثابت کنند که نمره قبولی هم از طرف مردم دریافت نکردند. من هم نمره قبولی نمی دهم.

انتهای پیام/

 

 

امروز205
دیروز205
این هفته1354
این ماه5714
کل93004

2
آنلاین

ما 123 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان