اخبار روز

کلید حل مشکلات کشور جوانگرایی است/ آقایان به جای تخریب از عملکرد خود دفاع کنند

هوشنگ محمدی عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفتگو با دانا گفت: وضعیت فعلی جامعه نتیجه دولت و مجلس ناکارآمد است؛ مجلس باید در راس امور باشد تا بتواند دولت را در مسیر درست هدایت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هوشنگ محمدی عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در گفتگو با دانا گفت: وضعیت فعلی جامعه نتیجه دولت و مجلس ناکارآمد است؛ مجلس باید در راس امور باشد تا بتواند دولت را در مسیر درست هدایت کند.

فرماندار اسبق خلخال گفت: طبق بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی، جوانگرایی نیاز گام دوم انقلاب است؛ به عبارت دیگر کلید حل مشکلات کشور جوانگرایی در تمام مسئولیت ها است.

محمدی با اشاره به ناکارآمدی مجلس دهم اظهار داشت: مجلس دهم که برخواسته از تکرار اشتباه بود، نتوانست وضعیت کشور را بهبود ببخشد؛ از طرفی مجلس دهم با حمایت از اشتباهات دولت باعث بدتر شدن وضعیت اقتصادی جامعه شد.

 دبیر کانون ملی کشاورزی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص هجمه های وارد شده به شورای نگهبان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، حمله به شورای نگهبان از یکی از غلط ترین کارهاست. آنهایی که از همین انتخابات در مسند قدرت نشسته اند امروز به خاطر عملکرد ضعیف خود به شورای نگهبان حمله میکنند.

وی ادامه داد: دولت و مجلس عملکرد موفقی ندارد و به همین دلیل به دنبال جو سازی علیه دیگر ارگان کشور هستند؛ آقایان به جای تخریب بهتر است از عملکرد خود بگویند.

انتهای پیام/

مطالب جدید

مطالب تصادفی