پیام مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

اخبار روز استان ها
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
image image

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، عباس نورمحمدی در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه ، روز خبرنگار، خبرنگاران را وجدان بیدار و زبان گویای جامعه نامید و افزود : هر جا سخن از آگاهی و آزادی به میان می آید ، نام خبرنگار و رسانه در ذهن تداعی می شود.

مدیرکل تامیین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : خبرنگاران ، طلایه داران عرصه اندیشه و آگاهی به شمار می روند ، کار و حرفه آنان مترادف با روشنگری است و نامشان آگاهی و اندیشیدن را به ذهن متبادر می سازد و از آنجا که همواره در پی یافتن حقیقت و انعکاس واقعیت هستند ، شایسته تحسین و تکریم اند.

وی سلامت اجتماعی ، اقتصادی ، فکری و فرهنگی هر جامعه را مرهون تلاش و فعالیت خبرنگاران دانست و افزود : خبرنگاران با سلاح قلم و روشنگری ، با یاس ، سیاهی و تباهی در ستیزند و همواره در این اندیشه اند که نقاب از چهره فساد ، بی عدالتی و تبعیض بردارند و هر روز را با اندیشیدن و خبررسانی آغاز می کنند تا دریچه ای از حقایق را به روی مردم بگشایند.

نورمحمدی افزود : خبرنگاران متعهد و تلاشگر ما علباوه بر عرصه داخلی در عرصه جهانی نیز سهمی بسزا در اطلاع رسانی داشته اند و تهدیدها و صحنه های خطر نیز هیچ گاه مانع آن نشده تا دست از حقیقت جویی و آگاهی بخشی بشویند و با فداکاری و ازخودگذشتگی و تقدیم جان ، مدال افتخار این عرصه خطیر را به گردن آویخته اند.

 مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر و رسانه ، پاسداشت مقام شامخ این انسان های فرهیخته و ارج نهادن به مجاهدت ها و کوشش های این عزیزان ، مراتب سپاس و قدردانی خود را از توجه و اهتمام خبرنگاران که در انعکاس واقعیت ها ، نیازها ، کاستی ها و مسایل و مشکلات مردم و ارایه نقدهای منصفانه به ویژه در حوزه تامین اجتماعی گام برداشته اند ، ابراز نمایم و امیدوارم همچنان با اندیشه و قلم خویش با تقویت اعتماد عمومی و روحیه امیدواری در جامعه ، همچون چراغی پرفروغ ، راه پیشرفت و بالندگی جامعه را روشن و هموار سازند .

46

ایمیل و نام خود را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت ایران , رسانه برخط فارسی زبان! وارد کنید . روزانه مهمترین خبرها و رویداد ها و مطالب سایت ایران برایتان ارسال میشود. این سرویس کاملا رایگان است !

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان