قبوض کاغذی برق از هفدهم مرداد ماه امسال حذف می شوند

اخبار روز استان ها
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
image image

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گفت: در فاز اول، اطلاع رسانی و آگاه سازی برای طرح ملی قبض سبز جهت حذف قبوض کاغذی در راستای تحقق دولت الکترونیک و حفظ محیط زیست انجام شده و در مرحله دوم برداشت اطلاعات شماره تلفن همراه مشترکان عملیاتی شده است.

سید محمد موسوی زاده اظهار داشت: پس از جمع آوری شماره تلفن همراه مشترکان و راستی آزمائی با شماره پرونده اشتراک های برق ، پیامک تأییدیه برای مشترکین ارسال گردیده و از روز پنج شنبه هفدهم مرداد ماه سال 98، صورت حساب ها به صورت پیامکی و الکترونیکی صادر خواهند شد.

وی تصریح کرد: با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق در استان ، در حال حاضر برای 360 هزار اشتراک برق عادی اعم از خانگی ، تجاری، کشاورزی و صنعتی پیامک ارسال می شود.

موسوی زاده خاطرنشان کرد: در پیامک ارسالی به تلفن همراه مشترکان برق ، اطلاعاتی شامل؛ بهای برق مصرفی، شناسه قبض، شناسه پرداخت، مهلت پرداخت ، نام مشترک و در صورتی که بدهی قبلی داشته باشد اعلام می گردد.

وی اضافه کرد: قابلیت رؤیت قبض برق مصرفی در وب سایت شرکت توزیع برق استان سمنان فراهم شده و هر مشترک می تواند با درج شناسه قبض، اطلاعات صورت حساب خود را مشاهده نماید.

وی همچنین افزود: در صورتی که مشترکی تا کنون موفق نشده اطلاعات تلفن همراه خود را ارائه نماید، می بایست کد دستوری# شناسه قبض P را به سرشماره 2000121121 پیامک کرده و یا با تلفن خدمات مشترکین شهرستان مربوطه تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را اعلام نماید.

46

ایمیل و نام خود را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت ایران , رسانه برخط فارسی زبان! وارد کنید . روزانه مهمترین خبرها و رویداد ها و مطالب سایت ایران برایتان ارسال میشود. این سرویس کاملا رایگان است !

ما 82 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان