Sidebar

Magazine menu

12
چهارشنبه, می
0 New Articles

آقای شریعتمداری توبه کنید / شخصیتهای بزرگ را در دام تملق نیاندازید

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

جهانبخش محبی نیا نماینده مجلس امروز در تذکری پاسخ یاداشت‌ مندرج‌ در روزنامه کیهان‌ را داد و به حسین شریعتمداری توصیه کرد شخصیتهای بزرگ نظام را در دام‌تملق نیندازد.

به گزارش آفتاب، روزنامه کیهان دیروز به انتقاد این نماینده مجلس از مدیر مسئولش ، که رئیس قوه قضاییه را با ذوالقرنین مقایسه کرده بود پاسخ داده بود.

این روزنامه در یک یادداشت طولانی نوشته بود:

دیروز آقای جهانبخش محبی‌نیا عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که معلوم نیست چرا از برخورد قاطع دستگاه قضایی با مفسدان اقتصادی به شدت عصبانی شده بود، با نسبت دادن یک دروغ بزرگ به مدیر مسئول روزنامه کیهان، تلاش کرد یادداشت وی در تقدیر از آیت‌الله رئیسی را زیر سؤال ببرد!

آقای محبی‌نیا ادعا کرد که حسین شریعتمداری در یادداشت خود آیت‌الله رئیسی را ذوالقرنین نامیده است! این ادعا در حالی است که مدیر مسئول کیهان، برخورد قاطع رئیس‌قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی را با اقدام ذوالقرنین در ایجاد سد آهنین میان جماعت ستمگر یأجوج و مأجوج و مردم مظلوم شهر و دیاری که مورد ستم آن جماعت بودند، مقایسه کرده و آورده بود اقدام آقای رئیسی «کاری کارستان و همسو با برخوردی است که جناب ذوالقرنین با جماعت بیدادگر یأجوج و مأجوج کرده بود»

محبی نیا امروز در تذکر خود تاکید کرد که  روزنامه کیهان در حالی، ذوالقرنین خواندن رئیس قوه قضاییه را رد می کند که تیتر یادداشت روز شنبه اش

"آیت‌الله سید ابراهیم ذوالقرنین دست مریزاد!" بوده است و این معلوم‌می کند چا کسی غزر واقع سخن می گوید.

این نماینده مجلس از شریعتمداری خواست تا بابت اینگونه سخن راندن توبه کند.

محبز نیا گفت که او مخالف مبارزه با فساد نیست و بر مبترزه قاطع با فساد در تمامی ابعاد  حمایت می کند.

این‌نماینده مجلس تصریح‌کرد که با آقای رییط ۴۰ سال رفاقت داشته و در دولت قبل پیشنهاد وزارت داشته مشروط بر آنکه در مجلس علیه یک فرد و به نفع دیگری نطق کند و او نپذیرفت.

محمد پیروزرام

امروز46
دیروز103
این هفته454
این ماه1155
کل130571

6
آنلاین

ما 566 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان