Sidebar

Magazine menu

12
چهارشنبه, می
0 New Articles

استخدام نیرو در 21 دستگاه اجرایی+زمان و شرایط ثبت‌نام

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از سوم مهر 98 آغاز می‌شود.

در هفتمین آزمون استخدامی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، سازمان امور عشایر ایران، سازمان زندان‌ها، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ثبت احوال کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، مرکز آمار ایران، سازمان نقشه‌برداری کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب  ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان امور اراضی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مادرتخصصی و سازمان دامپزشکی کشور، اقدام به جذب نیرو می‌کنند.

شرایط عمومی داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی

داشتن تابعیت ایرانی، اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌شده در قانون اساسی، التزام به قانون اساسی، انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان.

داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند، عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی.

عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند به استناد ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پست‌های سازمانی در هر یک از دستگاه‌های اجرایی را به صورت رسمی و پیمانی دارا هستند پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.

شرط سنی استخدام؛ 35 سال برای مدرک تحصیلی لیسانس

داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 25 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق‌دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکترا. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از سطح حداکثر سن معاف هستند.

موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان 5 سال.

داوطلبانی که در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت کرده‌اند به میزان حضور در جبهه همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌ها.

ملاک عمل برای محاسبه سن افراد اولین روز ثبت نام سوم مهر 98 است.

مواد آزمون عمومی

فناوری اطلاعات، مهارت‌های هفتگانه icdl، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی، هوش و توانمندی‌های عمومی

مواد آزمون تخصصی

برای هر یک از مشاغل در جدول شماره 1  دفترچه راهنمای ثبت‌نام مشخص شده است.

تمام سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب 1 است ضمناً به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

در این آزمون استخدامی معلولین دارای سهمیه هستند و جذب معلولین با ارائه معرفی نامه اداره کل بهزیستی استان از محل احیای استخدامی 3 درصد قانون جامع حمایت از معلولان صرفاً از طریق شرکت در امتحان مشترک فراگیر، کسب حد‌نصاب نمره لازم و رقابت بین تمام داوطلبان معلول بر اساس نمره مکتسبه به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی انجام می‌شود.

آغاز ثبت‌نام از روز چهارشنبه سوم مهر

 ثبت‌نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه سوم مهر 98 تا روز جمعه 12 مهر 98 انجام خواهد شد و مدت ثبت‌نام به هیچ وجه قابل تمدید نیست متقاضیان واجد شرایط باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 45 هزار تومان به صورت الکترونیکی و با کارت‌های بانک متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

آزمون استخدامی 30 آبان برگزار می‌شود

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 28 آبان 98 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و هفتمین امتحان مشترک فراگیر در روز پنج شنبه 30 آبان در تهران برگزار می‌شود و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی است که در تقاضانامه درخواست درج می‌کنند همچنین ساعت شروع و محل برگزاری امتحان مشترک فراگیر بر روی کارت شرکت در امتحان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در هفتمین آزمون استخدامی را از اینجا مشاهده کنید.

آغاز ثبت‌نام در هفتمین آزمون استخدامی تا 48 ساعت آینده + اسامی دستگاه‌های متقاضی نیرو

فراخوان استخدام 18 هزار نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش از مهر ماه

قابل توجه معلمان حق‌التدریس/تمام جزییات استخدام و شروط تبدیل وضعیت به پیمانی

استخدام معلمان حق‌التدریس تا پایان برنامه ششم توسعه+ شروط

انتهای پیام/

امروز9
دیروز103
این هفته417
این ماه1118
کل130534

3
آنلاین

ما 192 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان