Sidebar

Magazine menu

12
چهارشنبه, می
0 New Articles

رئیس سازمان بسیج سازندگی: ‌6250 پروژه زودبازده عام‌المنفعه بسیج به یاد ‌92 هزار شهید ‌افتتاح می‌شود

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار استانها -

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سرهنگ محمد زهرایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری افتتاح سراسری 6 هزار و 250 پروژه زودبازده و عام‌المنفعه اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور حماسه‌های موفق ماندگار در تاریخ ایران است.

وی با بیان اینکه انسان می‌تواند هم منشا تغییر و تحول مثبت باشد هم منفی افزود: اگر امروز ثمره خون شهیدان سبب می‌شود بازدارندگی به وجود آید به علت وجود باکری‌ها، کاوه‌ها و حسن تهرانی مقدم است و اگر انها نبودند امروز باید پای میز مذاکره بسیاری می‌نشستیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: قدرت بازدارندگی را انسان‌ها به وجود می‌آورند. خراسان جنوبی مملو از این انسان‌ه‌ست و در کشور با شکوه و عظمت از این شهدا نام برده می‌شود. شهید کاوه در سخت‌ترین شرایط در کردستان در جنگ‌های چریکی دفاع کرد.

وی بیان کرد: در دفاع مقدس و سایر جنبه‌ها شش پدر علم مختلف از خراسان جنوبی هستند. متأسفانه به مرحوم گنجی آنچنان که باید پرداخته نمی‌شود؟ اگر به گذشته نپردازیم آینده را از دست می‌دهیم.

آبادانی مناطق محروم لرستان توسط بسیج سازندگی؛ 1100 پروژه زودبازده اجرایی می‌شود

سردار حزنی در سمنان: 75 درصد طرح‌های محرومیت‌زدایی کوچک و زودبازده است

دو طرح اشتغال زودبازده و مولد در دستور کار

زهرایی افزود: اگر انسجام و وحدت کلمه حول محور ولایت باشد دشمن می‌ترسد و امید است همه با فهم ادبیات مقاومت گام برداریم چون جهاد تنها تفنگ در دست گرفتن نیست باید ادبیات مقاومت و دفاع داشته باشیم و فکر و عمل بسیار مهم است درون‌زا فکر و عمل کردن مهم است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه توانمندسازی در همه عرصه‌ها بسیار مهم است، تصریح کرد: جنگ اقتصادی نیز مانند جنگ نظامی با حرف درست نمی‌شود. ‌

زهرایی با بیان اینکه تصمیم گیری در اقتصاد و فرهنگ تبعات آن به مرور زمان مشخص می‌شود گفت: طرح بزرگ خدمت رسانی در سپاه و بسیج را داریم که در 13 بهمن 97  عملیات اجرای 40 هزار پروژه کوچک زود‌بازده عام‌المنفعه رقم خورد که جامعه هدف این پروژه‌ها 13 هزار روستا‌ست.

وی با بیان اینکه از 40 هزار پروژه که تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد فردا در سطح کشور 6 هزار و 250 پروژه محرومیت‌زدایی‌ است، اظهار داشت: ‌سهم خراسان جنوبی 750 پروژه است که در این مرحله 526 پروژه با اعتبار 127 میلیارد و 91 میلیون ریال با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور  با بیان اینکه مجمع خیرین در خراسان جنوبی جزو استان‌های پیشرو است گفت: تاکنون 28 هزار پروژه از 40 هزار پروژه پیشرفت فیزیکی دارد.

زهرایی ادامه داد: در خراسان جنوبی طرح معیشتی در اشتغال دنبال می‌شود که طرح بسیار خوبی است و امید است این طرح ملی شود چون کمک می‌کند تا خانواده روستایی سبد مایحتاج خانواده خود را تامین کند.

وی با بیان اینکه مراسم 15 مهر روز روستا در خراسان جنوبی اجرا می‌شود گفت: در بحث احداث و مرمت مسکن سیل‌زدگان تفاهم‌نامه‌ 7 هزار و 500 آسیب‌دیده را داشتیم که  3 هزار و 200 واحد در بخش تعمیری است که تا 15 مهرماه تعمیر خانه‌های سیل‌زدگان به اتمام می‌رسد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: امسال در چهل سالگی بسیج است افتتاح پروژه‌‌های مختلفی را داریم. کنگره 92 هزار شهید بسیجی را داریم و افتتاح پروژه‌های فردا به یاد و نام 92 هزار شهید بسیجی است.

انتهای پیام/ز/ش

امروز17
دیروز103
این هفته425
این ماه1126
کل130542

6
آنلاین

ما 247 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان