Sidebar

Magazine menu

16
یکشنبه, می
0 New Articles

حزب الله: آمریکا جنگ اقتصادی علیه لبنان به راه انداخته/ لزوم موضع ملی یکپارچه علیه دخالت‌های واشنگتن

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: مسئولیت دولت این است که علل و عواملی که باعث می‌شود تا جوانان و عموم مردم احساس یأس یا افسردگی یا مهاجرت کنند، رفع کرده و برای ایجاد فرصت های شغلی و تشویق قشر جوان برای تولید و حل و فصل بحران ها تلاش کند.

وی افزود: لبنان توانمندیها و امکانات زیادی دارد، اما این امر نیاز به مدیریت کارآمد دارد، زیرا ضعف ما در سوء مدیریت این کشور و مشکلات اقتصادی و مالی است که آمریکا آن را با به راه انداختن جنگ اقتصادی و تحریم ها و اقدامات علیه بانک ها و نهادها و افراد با هدف باج خواهی و سلطه گری بر لبنان تشدید کرده است.

فراکسیون حزب الله لبنان: دولت با سیاست مسئولانه از پول و اقتصاد پاسداری کند

وی افزود: برای مقابله با این چالش ها و مشکلات به ویژه دخالت آمریکا در امور مالی لبنان لازم است که یک موضع ملی و فراگیر در رد قیمومیت آمریکا بر لبنان اتخاذ شود و به سلطه گری مالی آمریکا علیه لبنان پایان داده شود. دولت هم باید به مسئولیت های خود برای رسیدگی به وضعیت مالی و اقتصادی عمل کرده و به سرعت در مسیر رسیدگی به پرونده بازی با قیمت پول ملی و سای پرونده های لاینحل وارد عمل شود.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
  • حزب‌ الله لبنان
  • اخبار "آمریکا"
  • لبنان
امروز24
دیروز105
این هفته871
این ماه1572
کل130988

1
آنلاین

ما 243 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان