Sidebar

Magazine menu

15
شنبه, می
0 New Articles

ماموستا حسینی: عظمت راهپیمایی باشکوه اربعین طراحی استکبار جهانی را در عراق با شکست مواجه کرد

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار استانها -

ماموستا سید احسن حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، به شکوه، اقتدار مردم حق‌طلب و آزادی‌خواه   در راهپیمایی بزرگ مسلمانان در اربعین حسینی اشاره و اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری، اجتماع اربعین نشان می‌دهد که نهضت امام حسین(ع) مثمرثمر و تداوم دارد.

وی به پیام راهپیمایی اربعین اشاره کرد و افزود: اجتماع بزرگ اربعین حسینی نشان می‌دهد که مردم طرفدار و پشتیبان همیشگی مظلومین هستند و در برابر ظلم و ظالمان ایستاده‌اند.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه عظمت راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی دسیسه و طراحی آمریکایی‌ها، اسرائیلی‌ها و سعودیان را در عراق با شکست مواجه کرد، تصریح کرد: توطئه اخیر دشمن به‌دلیل مخالفت آنها از همبستگی مسلمانان و ترس و وحشت از اراده و قدرت مردم در این راهپیمایی بود.

ماموستا خدایی: توطئه‌چینی دشمنان در سایه اجتماع بزرگ اربعین حسینی ناکام ماند

ماموستا خالدی: پیاده‌روی اربعین تجلی وحدت و اجتماع بزرگ مسلمانان شیعه و سنی است

اخبار اربعین 98| باید 24 ساعته برای امنیت زائران اربعین تلاش کنیم

وی گفت: دشمنان نمی‌خواهند مسلمانان اتحاد و وحدت داشته باشند و برای ایجاد تفرقه و جدایی میان آنها نقشه و برنامه‌های زیادی طراحی کرده بودند که خوشبختانه منجر به شکست شد.

ماموستا حسینی با بیان اینکه اجتماع میلیونی و باشکوه اربعین بار دیگر نشان می‌دهد که امام حسین(ع) در قلب مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان اسلام است، تاکید: دشمنان اسلام باید بدانند راه امام حسین همچنان ادامه دارد.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه شکوه و عظمت حضور زائران کربلای معلی قابل وصف و بیان نیست، خاطرنشان کرد: امیدواریم این وحدت و همبستگی مسلمانان شیعه و سنی روز به روز تقویت شود تا دشمنان نظام و اسلام نتوانند به اهداف و برنامه‌های خود برسند و همیشه خار و ذلیل بمانند.

انتهای پیام/ش

امروز20
دیروز112
این هفته762
این ماه1463
کل130879

2
آنلاین

ما 210 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان