Sidebar

Magazine menu

13
پنج شنبه, می
0 New Articles

واعظی: دولت در اطلاع‌رسانی تصمیم بنزینی مقصر است

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار سیاسی -

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سؤال که آیا دولت خود را در قضیه اطلاع‌رسانی سهمیه‌بندی بنزین مقصر می‌داند یا خیر، گفت: بله، مسئولیت همه اینها با دولت است؛ وقتی آقای دکتر رحمانی‌فضلی فرمانده این مسائل می‌شوند و جلسات متعددی را برگزار می‌کنند، موضوع مشخص است. ایشان کمیته تعیین کرده‌اند از جمله کمیته اطلاع‌رسانی.

روحانی: مصرف بنزین 20 میلیون لیتر کاهش یافته است

وزیر کشور در پاسخ به انتقاد از نحوه اطلاع رسانی سهمیه بندی بنزین: از صداوسیما بپرسید

واعظی: آمریکا و اسرائیل و برخی کشورها روی اتفاقات آبان‌ماه حساب بازکرده بودند

آذری‌جهرمی: حمله سازمان‌یافته سایبری توسط سپر امنیتی دژفا دفع شد

اسلامی: کسانی که از مزایای مسکن استفاده کرده‌اند، سایت ثبت‌نام مسکن ملی را اشغال نکنند

وی افزود: صداوسیما نیز در کمیته اطلاع‌رسانی حضور داشت، اما با این حال، ما مسئولیت خود را گردن صداوسیما نمی‌اندازیم، ولی وقتی کمیته‌ای تشکیل می‌شود، کمیته‌ها متناسب با موضوع کار می‌کنند. به نظر می‌رسد این وسط چند موضوع باهم قاطی شده است، ضمن اینکه صداوسیما کار خودش را انجام داده است؛ البته اگر منظور از اطلاع‌رسانی این باشد که ما پنجشنبه ساعت 12 شب اعلام می‌کردیم، قراری بر این مسئله نبوده است.

واعظی با طرح پرسش "کسانی که این روزها دم از اقناع مردم می‌زنند، مگر خودشان در کارهایشان مردم را اقناع می‌کنند؟" گفت: به جای اینکه همه‌ ما به اصل موضوع بپردازیم و این را که دیگر واردکننده بنزین نیستیم، مورد توجه قرار دهیم، به حاشیه‌ها می‌پردازیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اظهار "بنده شاهد برنامه‌های صداوسیما در قبل بوده‌ام و صدا‌و‌سیما در دولت‌های گذشته و در این دولت، همین مقدار کار کرده بود"، گفت: امیدواریم صداوسیما همان کاری که برای بقیه انجام می‌دهد، برای این دولت هم در موضوع اقناع مردم انجام دهد.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درخصوص انتقادها از نحوه اطلاع‌رسانی سهمیه‌بندی بنزین، گفت: این سؤال را از صداوسیما بپرسید، اطلاع‌رسانی وظیفه صداوسیما بوده است.

انتهای پیام/

واژه های کاربردی مرتبط
  • دولت دوازدهم
  • محمود واعظی
امروز51
دیروز112
این هفته571
این ماه1272
کل130688

2
آنلاین

ما 288 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان