Sidebar

Magazine menu

11
سه شنبه, می
0 New Articles

گزارش| ایران اسلامی یکپارچه عزادار سردار دل‌ها‌ / پاسخ محکم مردم ایران به آمریکایی‌ها + فیلم

اخبار کوتاه و داغ روز
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اخبار استانها -

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری تسنیم،‌ در پی ترور ناجوانمردانه سردار قاسم سلیمانی و شهادت این نماد مبارزه با تروریست و افراطی گری که بامداد جمعه توسط توسط نیروهای تروریستی دولت آمریکا در عراق انجام شد، ایران اسلامی یکپارچه سیاهپوش عزای این فقدان شده ‌و مقامات لشگری و کشوری در استان‌ها با صدور پیام‌های جداگانه ای این واقعه را تسلیت گفتند.

امروز در سراسر شهرها و استان‌های ایران اسلامی مردم در واکنش به ترور شهید سلیمانی به خیا‌بان‌ها آمده و ضمن محکومیت شدید این اقدام تروریستی، خواستار برخورد شدید سپاه با عاملان این جنایت شدند.

خروش مردم کاشان در انزجار از مستکبران‌

مردم کاشان بعد از نماز جمعه به منظور سرکوب و محکوم کردن عاملان شهادت سردار سلیمانی تظاهرات کردند.‌

ملت غیور و شهید پرور ایران به منظور محکوم کردن شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی بعد از برپایی نماز جمعه در حرکتی منسجم و با مشت‌هایی گرده انزجار خود را نسبت به عاملان این حادثه نشان دادند.

راهپیمایی مردم اراک پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی‌

‌در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار و تروریست، مردم شهرستان اراک امروز پس از اقامه نماز جمعه به خیابان‌ها آمده و ضمن راهپیمایی انزجار خود از شیطان بزرگ را اعلام کردند.

نمازگزاران شهرستان اراک پس از نماز جمعه با راهپیمایی انزجار خود را از به شهادت رساندن شهید سپهبد سلیمانی توسط آمریکای جنایت کار اعلام کردند و یاد و خاطره فرمانده قلب‌ها حاج قاسم سلیمانی را گرامی‌داشتند.

راهپیمایی مردم استان فارس با خشم انقلابی و شعار کوبنده علیه آمریکا

در پی شهادت فرمانده بی‌نظیر و محبوب دل‌ها، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، راهپیمایی مردم استان فارس با خشم انقلابی و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا بعد از نماز دشمن‌شکن جمعه در سراسر استان فارس برگزار شد.

‌در پی شهادت فرمانده بینظیر و محبوب دل‌ها، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، راهپیمایی مردم استان فارس با خشم انقلابی و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا بعد از نماز دشمن‌شکن جمعه در سراسر استان فارس برگزار شد.

‌در پی این اتفاق مسئولان استان فارس در پیام‌های جداگانه تسلیت خود را از این اتفاق اعلام کردند و جنایات آمریکا را محکوم کردند. همچنین آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) به حرمت شهید سلیمانی سیاه‌پوش شد. 

طنین فریاد مرگ بر آمریکا در استان یزد‌

مردم شهرستان‌های مختلف استان یزد امروز با برپایی راهپیمایی، علاوه بر محکوم کردن جنایت‌های آمریکا، تاکید کردند که ایران انتقام سختی از آمریکا می‌‌گیرند.‌

مردم سراسر استان یزد امروز و پس از اقامه نماز جمعه، با حضور در خیابان ها، اقدام به برگزاری راهپیمایی و محکومیت جنایت های اخیر آمریکا و ترور سپهبد حاج قاسم سلیمانی کردند.

راهپیمایی ضد آمریکایی مردم گرگان در محکومیت شهادت سپهبد سلیمانی ‌

ظهر امروز همزمان با سراسر کشور مردم نمازگزار شهرستان گرگان نیز در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور سردار رشید اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی راهپیمایی کردند.‌در پی شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی مردم ولایتمدار شهر گرگان همپا و همصدای ملت ایران پس از اقامه نماز جمعه به خیابان‌ها آمدند.

مردم نمازگزار شهر گرگان با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، اقدام جنایتکارانه تروریست‌های آمریکایی را در به شهادت رساندن سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی محکوم کردند.

مردم این شهر از مسئولان جمهوری اسلامی و محور مقاومت خواستند تا انتقام خون شهید سلیمانی را از جنایتکاران بگیرند.

راهپیمایی ضدآمریکایی مردم سنندج در پی شهادت سپهبد سلیمانی‌

‌در پی ترور ناجوانمردانه و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی مردم سنندج ظهر امروز همگام با ملت ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی، این اقدام آمریکایی‌ها را محکوم کردند.

این مراسم با حضور گسترده و باشکوه نمازگزاران، اقشار مختلف مردم، جوانان، مسئولان، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و روحانیون برگزار شد و با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکای جنایتکار»؛ «مرگ بر اسرائیل» بار دیگر انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و دشمنان نظام به گوش جهانیان رساندند.

راهپیمایی بی‌نظیر مردم خراسان شمالی علیه آمریکای جنایتکار ‌

مردم استان خراسان شمالی با تظاهراتی کم‌سابقه اقدام ددمنشانه آمریکای جنایتکار را در شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی٬ محکوم کردند.‌

راهپیمایی پرشور و بی‌نظیر مردم استان خراسان شمالی در محکومیت حادثه تروریستی منجر به شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام٬ سپهبد حاج قاسم سلیمانی ظهر امروز و بعد از آیین نماز جمعه برگزار شد.

‌در این راهپیمایی که در نوع خود در سالهای اخیر کم‌نظیر بوده است٬ هزاران نفر از مردم بجنورد پس از اقامه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور در بلوار مصلی بجنورد٬ عمق کینه و عصبانیت خود از این اقدام شنیع را به تصویر کشیده و خواهان انتقام سخت در برابر آمریکای متجاوز شدند.

 راهپیمایان بجنوردی که از همه اقشار و گروه‌ها در آن حضور داشتند٬ با شعارهای «مرگ بر آمریکا»٬ «مرگ بر اسرائیل» و «شهیدان شهیدان راهتان ادامه دارد» بر تبعیت و همراهی خود با  آرمان‌های نظام مقدس اسلامی تاکید کردند.

عزاداری باشکوه مردم مشهد در پی شهادت سپهبد شهید سلیمانی‌

مردم ولایتمدار و متعهد مشهدمقدس با حضور حماسی خود به انجام عزاداری به دنبال شهادت سپهبد سلیمانی پرداختند.‌

همزمان با مردم سراسر کشور، مردم شهرستان‌های مختلف خراسان رضوی نیز پس از برگزاری نماز جمعه اقدام آمریکایی‌ها را محکوم کردند.‌ همزمان با مردم سراسر کشور، مردم شهرستان‌های مختلف خراسان رضوی نیز پس از برگزاری نماز جمعه اقدام آمریکایی‌ها را محکوم کردند.

نمازگزاران جمعه سراسر استان در راهپیمایی خود با گرامیداشت شهادت سپهبد مجاهد سلیمانی، بر اقدامات متقابل و سخت از دشمن تجاوزکار تأکید کردند.

در فیلم زیر شاهد گوشه‌ای از این عزاداری باشکوه هستید که پس از نماز جمعه مشهدمقدس صورت گرفت:

اعلام انزجار مردم ولایت‌مدار اصفهان از اقدام خبیثانه آمریکا در ترور سپهبد سلیمانی‌

‌موجی از خشم و نفرت نسبت به اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای همراه او مردم ولایت‌مدار اصفهان را فرا گرفت.

نمازگزاران اصفهانی پس از خطبه‌های نماز جمعه در خیابان‌های منتهی به مصلی امام خمینی (ره) اصفهان حضور یافته و به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی انزجار خود را از جنایتکارانی که دست پلید خود را به خون شهدای این حادثه آلوده کرده‌اند اعلام کردند.

‌مردم قدرشناس، شهیدپرور و بصیر اصفهان در این راهپیمایی ضد آمریکایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر ضد ولایت فقیه حمایت خود از ولایت فقیه و پایبندی به آرمان‌های این شهید والامقام و شهدای محور مقاومت را بار دیگر به اثبات رساندند.

راهپیمایی و عزاداری انقلابی مردم تبریز در پی شهادت سردار سلیمانی‌

‌‌مردم تبریز در پی اعلام انزجار از اقدام جنایت‌آمیز آمریکا در به شهادت رساندن سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، پس از اقامه نماز جمعه، در خیابان‌های اطراف مصلی راهپیمایی کردند.

در این راهپیمایی، نمازگزاران تبریزی با در دست داشتن تصاویر حاج قاسم سلیمانی، به عزاداری شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداختند.

‌مردم در این راهپیمایی با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، پلاکاردهایی در دست گرفتند که روی آن هشتگ «#انتقام_سخت» نوشته بود. راهپیمایان خواستار انتقام سخت از آمریکایی‌ها شدند.

مردم همچنین پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن نوشته شده است: «من هم حاج قاسم سلیمانی‌ام».

عزاداری مردم خرم‌آباد در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی‌

‌مردم خرم‌آباد در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی به خیابان‌ها آمدند و به عزاداری پرداختند. ‌‌در پی شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به‌دست دولت خبیث آمریکا، مردم خرم‌آباد دقایقی پیش به خیابان آمدند و به عزاداری پرداختند.

عزاداری مردم زاهدان در پی شهادت سپهبد سلیمانی‌

مردم ولایت‌مدار زاهدان پس از اقامه نماز جمعه در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی تجمع و عزاداری کردند.‌

مردم ولایت‌مدار زاهدان پس از اقامه نماز جمعه در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی = تجمع و عزاداری کردند. مردم در این مراسم خشم و انزجار خود را از جنایات آمریکا و متحدانش اعلام کردند. ‌

انتهای پیام/ش

R1377/P1377/S6,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,1188,1369,1433/CT16

امروز24
دیروز99
این هفته329
این ماه1030
کل130446

2
آنلاین

ما 176 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان