اخبار روز

زلزله 4.5 ریشتری کهنوج خسارت جدی نداشت؛ ترک خوردگی دیوارها در مناطق روستایی

- اخبار استانها -

مجید سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به وقوع زلزله‌های به بزرگی 4.5 ریشتر در حوالی کهنوج در استان کرمان اظهار داشت: این زمین لرزه در ساعت 6.54 دقیقه بامداد امروز و در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوسته است.

زلزله 4.8ریشتری در ‌هجدک کرمان/ اعزام گروه‌های ارزیاب به منطقه/ برآورد خسارات احتمالی زلزله

فرماندار راور: زلزله 4.8 ریشتری هجدک خسارتی نداشت

کرمان بازهم لرزید

وی با بیان اینکه براساس گزارشات اولیه این زلزله خسارت‌های جزیی به ساختمان‌ها به ویژه در مناطق روستا‌یی زده گفت: در این مناطق گزارش‌هایی جزیی مبنی بر ترک خوردگی‌ دیوار و سقف رسیده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به اینکه گروه‌های ارزیاب در منقطه در حال بررسی دقیق و برآورد خسارات هستند افزود: خوشبختانه تاکنون از این زمین لرزه خسارت جدی جانی و مالی گزارش نشده است.

به گزارش تسنیم ساعت 6.54 دقیقه بامداد امروز زلزله‌ای به قدرت 4.5 ریشتر برای چهارمین بار در یک هفته گذشته استان کرمان را لرزاند که مرکز آن در 6 کیلومتری شهرستان کهنوج بود و باعث نگرانی ساکنان استان شد و بسیاری از ساکنان منطقه را راهی خیابان کرد.

به دلیل زمین‌ لرزه‌های چند روز قبل تیم‌های امدادرسان آمادگی کامل داشته و از همان دقایق اولیه حادثه به محل اعزام شده‌اند تا در صورت نیاز وارد عمل شده و به حادثه دیدگان خدمات رسانی کنند.

انتهای پیام/511/ح

منبع

مطالب جدید

مطالب تصادفی

دانلود قالبقالب رایگانقالب وردپرسقالب جوملااسکریپتقالب htmlطراحی سایتسایت ایران