سبد خرید خالي مي باشد

تشریح روند احداث مرکز جامع تصویربرداری بیمارستان مفید

اخبار نظام پزشکی و سلامت
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

تشریح روند احداث مرکز جامع تصویربرداری بیمارستان مفید

رئیس بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید، به تشریح وضعیت ساخت مرکز جامع تصویربرداری و آزمایشگاه مرجع این مرکز درمانی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی شهرامی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در بازدید از پروژه های عمرانی در حال ساخت بیمارستان تخصصی کودکان مفید، به ارزیابی روند پیشرفت این پروژه ها پرداخت.

وی ضمن بازدید از پروژه مگالب (آزمایشگاه مرجع ) بیمارستان کودکان مفید، از نزدیک در جریان روند احداث این آزمایشگاه مرجع قرار گرفت و در ادامه از سایر پروژه های عمرانی در حال احداث این مرکز نظیر مرکز جامع تصویربرداری، بخش های  ریه، گوارش، عفونی، NICU و درمانگاه شماره ۲ که در قسمت زیرزمین ساختمان شماره ۱ قرار دارد، بازدید کرد.

در ادامه، فرید ایمان زاده رئیس بیمارستان فوق تخصصی کودکان مفید، به ارائه گزارش جامع در خصوص اقدامات و هزینه های صورت گرفته در خصوص این پروژه ها پرداخت.

به گفته وی، پروژه مگالب به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در ۵ طبقه و یک زیرزمین در قسمت جنوبی محوطه بیمارستان ساخته می شود و هم اکنون ۲ طبقه از این آزمایشگاه ستون گذاری و دیوارکشی شده است.

ایمانزاده در خصوص پروژه در حال احداث مرکز تصویربرداری بیمارستان کودکان مفید، افزود: این پروژه به مساحت ۵۵۰ متر مربع در زیرزمین ساختمان شماره ۲ این مرکز ساخته می شود و تمامی هزینه های ساخت مرکز جامع تصویربرداری و بخش ریه و بازسازی بخش گوارش، عفونی، NICU و درمانگاه از سوی خیرین تامین می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در این بازدید بر اتمام هرچه سریع تر پروژه مرکز تصویربرداری و تجهیز آن با دستگاه MRI که هزینه آن توسط خیرین و مردم تامین می شود تاکید کرد و افزود: با افتتاح این مرکز، نیاز کودکان بیمار به دریافت خدمات تخصصی تصویربرداری رفع خواهد شد.

شهرامی، ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته و روند توسعه پروژه های عمرانی از مسئولان بیمارستان در راستای نوسازی بیمارستان تقدیر کرد.

ایمیل و نام خود را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت ایران , رسانه برخط فارسی زبان! وارد کنید . روزانه مهمترین خبرها و رویداد ها و مطالب سایت ایران برایتان ارسال میشود. این سرویس کاملا رایگان است !

ما 76 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان