استراماچونی: غلامپور باید رژیم بگیرد!

کد مطلب: 

235791

image

به گزارش خبرآنلاین، تیم فوتبال استقلال خارج از خانه بردی قاطع را کسب کرد و با نتیجه 4 بر صفر تیم سایپا را شکست داد تا جایگاه خود را در جدول ارتقا دهد. استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی پوشان بعد از دومین برد در لیگ برتر با حضور در نشست خبری در این باره گفت: ما تلاش کردیم تا برای این دیدار آماده باشیم زیرا از لحاظ فیزیکی نگران بودیم. مهم بود که شروع قدرتمندانه داشته باشیم و سریع خود را به دروازه حریف برسانیم و هجومی بازی کنیم. خیلی خوشحالم که برای دومین مرتبه توانستیم کلین شیت داشته باشیم ولی می دانیم که این موضوع یک قدم رو به جلو بود و باید پیشرفت کنیم و از بازی بعدی شروع می شود.

وی در واکنش به این موضوع که پیش از بازی پیش بینی کرده بودید در صورت ثبت گل زودهنگام، گلهای بیشتری به ثمر می رسانید، عنوان کرد: در بازی های ابتدایی به ویژه برابر فولاد و نفت مسجد سلیمان من به تیم خود بعد از گل اول نگاه کردم و دیدم که یک مقدار برای ادامه فوتبال خود ترسو هستند. از آن زمان به بعد من سعی کردم روی ذهن بازیکنان کار کنم و به آنها این موضوع را انتقال دادم که ما استقلال هستیم و نباید با نتیجه یک بر صفر خوشحال باشیم. در کنار حفظ بالانس تیم، باید گل های بیشتری بزنیم.

استراماچونی درباره شادی های بهزاد غلامپور در کنار او، بیان کرد: این یک مشکل است. او باید یک مقدار رژیم بگیرد. اگر بخواهم جدی صحبت کنم، تنها صحبت جدی درباره این مسابقه، مصدومیت داریوش شجاعیان بود که برای من یک بازیکن کلیدی است. او مشخصات و توانایی خاصی دارد و امیدوارم یک مصدومیت جدی نباشد و در غیر این صورت این مصدومیت جدی نشان می دهد بدشانس هستیم. برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم اتفاق خاصی نباشد.

سرمربی استقلال درباره عملکرد خوب سجاد آقایی و گلزنی های این بازیکن، اظهار داشت: مدیریت بازیکنان جوان کار مهمی است و همینطور که شما دیدید من با تعویض خود نشان دادم که برای استفاده از بازیکنان جوان، ترسی ندارم. در استقلال به دلیل اینکه تیم هواداران زیادی دارد این اتفاق می افتد که شما فکر کنید یک سوپر استار هستید. من در هر تمرین به او می گویم که باید آرام باشد و روی اشتباهات خود کار کند و همینطور که می تواند باید فروتن باشد. به او نشان دادم که از او خوشم می آید و هر زمان که لازم باشد، از او استفاده می کنم.

استراماچونی درباره عدم تغییر در 5 بازیکن هجومی و ساختار خط حمله این تیم، بیان کرد: این مهم ترین کار من از فردا است زیرا دو بازی خیلی حساس پیش روی ما است. دو بازی قبلی نیز انجام دادیم که باعث خستگی بازیکنان شد. سعی کردم به اسماعیلی و قائدی استراحت بدهم و انرژی آنها بازگردد زیرا وقتی با 3 دفاع بازی می کنید، با 5-6 بازیکن حمله می کنیم و علی کریمی نیز اضافه می شود. پس خیلی مهم است که از لحاظ فیزیکی آماده باشیم زیرا بازی با این سیستم سخت است. مهم است که فردا وضعیت بدنی بازیکنان را چک کنیم. باقری و دیاباته اکنون بازگشتند و مهم است که بتوانیم از آنها استفاده کنیم و در شرایط بازی قرار بگیرند.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • استقلال - آندره استراماچونی

مطالب جدید

مطالب تصادفی

دانلود قالبقالب رایگانقالب وردپرسقالب جوملااسکریپتقالب htmlطراحی سایتسایت ایران