جایگزینی شایسته و البته آماده برای سید جلال

کد مطلب: 

235841

image

به گزارش شفقنا، وقتی در تابستان پرسپولیس به دنبال جذب یک مدافع بود بسیار براین باور بودند که با حضور سید جلال و شجاع خلیل زاده و البته محمد انصاری نیازی به این کار نیست.

در نهایت پرسپولیس با محمد حسین کنعانی زاده گان بازیکن مورد علاقه کارلوس کی روش به توافق نهایی رسید و  این بازیکن پیراهن سرخ پوشان را برتن کرد.

بعضی از  هواداران پرسپولیس از جذب این بازیکن ناراحت بودند چرا که او در دوران برانکو با وجود اینکه با سرخ پوشان قرارداد داخلی بسته بود اما راهی استقلال شد تا هواداران تیم سابقش را حسابی خشمگین کند چرا که او محصول خود پرسپولیس بود.

کنعانی زاده گان در پرسپولیس جایگزین سید جلال حسینی شده است و او در این آزمون سخت بسیار خوب جواب داده است. او همان قدرت سرزنی شجاع خلیل زاده را دارد و با جنگندگی و تعصب زیادی در ترکیب سرخ پوشان بازی می کند و کاملا زوج مناسبی برای شجاع نشان داده است.

سید جلال به سالهای پایانی فوتبال خود نزدیک شده است و طبیعی است که او با ۳۸ سال سن زیاد مصدوم شود و جذب کنعانی زاده گان تصمیم بسیار درستی بوده است. او یک مدافع ملی پوش است و در ترکیب تیم ویلموتس هم به میدان می رود و با کسب تجربه بیشتر می تواند در کنار شجاع سالها خط دفاعی پرسپولیس را بیمه کنند.

کنعانی زاده گان در کنار آنکه وظایف دفاعی خود را به خوبی انجام می دهد در کارهای هجومی هم حضوری فعال دارد و یک گل سه امتیازی هم در فصل جاری به ثمر رسانده است تا نشان دهد که خرید بسیار خوبی برای سرخ پوشان بوده است.

با این بازی های خوبی که مدافع جدید سرخ پوشان از خود نشان می دهد دیگر شاید کسی کالدرون را به خاطر نیمکت نشین کردن سید جلال سرزنش نکند. با این آمادگی بالایی که او دارد سید جلال کار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی دارد و به نظر می رسد که در بازی های پیش رو زوج شجاع و کنعانی زاده گان تصمیم عاقلانه ای باشد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • کنعانی زاده گان - پرسپولیس - جلال حسینی

مطالب جدید

مطالب تصادفی

دانلود قالبقالب رایگانقالب وردپرسقالب جوملااسکریپتقالب htmlطراحی سایتسایت ایران