پرسپولیس؛ فسادی که جونیور برملا کرد

دانستنی ها و خواندنی ها
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کد مطلب: 

236645

image

به گزارش شفقنا، بازیکنان خارجی زیادی در فوتبال ایران جذب باشگاه ها شده اند که بعدا گریبان آنها را گرفته است. بازیکنان بی کیفیتی که به واسطه حضور دلال ها سر از فوتبال ایران در آورده اند و عملکرد ضعیفی از خود نشان داده اند که بیشتر اوقات نیمکت نشین محض بوده اند.

سرخابی های ضررهای بیشتری از این موضوع برده اند و این اواخر یکی از این بازیکنان صدای همه را به خصوص هواداران پرسپولیس را در آورده است. جونیور بازیکنی که جذب پرسپولیس شد و عملکرد ضعیفی داشت. جونیور باا اینکه بازیکن خوبی نیست اما یک فساد بزرگ در فوتبال را برملا کرد. اینکه چطور یک بازیکن سطح پایین به لیگ برتر ایران وارد میشود ودر ترکیب اصلی جایی ندارد. شنیده های حاکی از ورود کمیته اخلاق به پرونده جونیور است زیرا درصد کمی از قرار دادش به خودش رسیده وبقیه به جیب واسطه ها رفته است. اگر پرونده درست بررسی شود، چه بسا افشاگری بزرگی در راه باشد. پدیده شوم دلالی در فوتبال ایران باید ریشه کن شود تا در آینده اتفاقاتی از این قبیل را شاهد نباشیم.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • پرسپولیس - جونیور - فساد در فوتبال ایران - دلالی در فوتبال
ایمیل و نام خود را برای عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت ایران , رسانه برخط فارسی زبان! وارد کنید . روزانه مهمترین خبرها و رویداد ها و مطالب سایت ایران برایتان ارسال میشود. این سرویس کاملا رایگان است !

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان