مهاجرت به استرالیا گامی بزرگ است که باید برداشته شود ، اما خوشبختانه شما تنها نیستید. اطلاعات موجود در اینجا به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که چه کارهایی را باید انجام دهید. جهت مهاجرت به استرالیا شما باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید و اگر قصد اخذ اقامت استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا را دارید با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

آشنایی با راه های مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا گامی بزرگ است که باید برداشته شود ، اما خوشبختانه شما تنها نیستید. اطلاعات موجود در اینجا به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که چه کارهایی را باید انجام دهید. جهت مهاجرت به استرالیا شما باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید و اگر قصد اخذ اقامت استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا را دارید با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید ، باید روند طولانی و پیچیده درخواست ویزا را طی کنید.  از فردی کمک بخواهید که این راه را طی کرده است. او می تواند به شما در ارائه اطلاعات و مستندات لازم کمک کند. او حتی ممکن است با صحبت با مقامات دولتی بتواند راه شما را برای ورود به کشور راحت کند.

image

مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا شما باید تصمیم بگیرید که به کدام ویزا نیاز دارید. ویزای DIBP می تواند به شما در انتخاب ویزا متناسب با شرایط شما کمک کند. پس از انتخاب نوع ویزا شما به اسپانسر نیاز دارید. برخی از ویزاهای مهاجرتی شما را ملزم به حمایت مالی می کنند. شما البته می توانیدیک کارفرما پیدا کنید تا از شما حمایت کند. اگر یک شرکت استرالیایی شغلی به شما پیشنهاد دهد ، می توانید ویزای کار دریافت کنید. دو سال برای کارفرمای کار کنید ، سپس برای مهاجرت به استرالیا و اقامت استرالیا اقدام کنید.

اگر  بدنبال مهاجرت به استرالیا هستید شما می توانید برای ویزای خانوادگی اقدام کنید. این زیر مجموعه در صورتی اعمال می شود که همسر ، فرزند یا والدین شما قبلاً شهروند یا ساکن دائم استرالیا باشند. شما ممکن است بر اساس ارتباط خود با این شخص ، ویزای مهاجرت را فراهم کنید.

اگر فرزند شما قبلاً شهروند یا مقیم این کشور باشد ، می توانید به استرالیا مهاجرت کنید.

البته برای مهاجرت به استرالیا از دریافت ویزای تعطیلات کار (WHV) غافل نشوید. این ویزا به شما امکان می دهد تا 12 ماه در استرالیا زندگی و کار کنید ، اگرچه شما نمی توانید بیش از شش ماه برای هر یک از کارفرمایان کار کنید. شما باید 18 تا 30 سال سن داشته باشید تا بتوانید واجد شرایط WHV باشید.

image

مهاجرت به استرالیا

هنگام اقدام قطعی برای مهاجرت به استرالیا تمام اطلاعات مربوط به برنامه خود را جمع کنید. برای یافتن کار و حمایت مالی حتماً همه موارد لازم را تهیه کنید. همچنین برای واجد شرایط بودن ویزای مهاجرت به استرالیا ، شما باید شرایط اولیه سلامتی را نیز برآورده کنید. درخواست ویزا شما شامل یک چک لیست از تمام اسناد پشتیبان است که شما باید همراه خود باشید. اگر به صورت آنلاین متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید ، از ImmiAccount خود برای پیوست کردن اسناد به هنگام کپی کردن یا اسکن آنها در رایانه ، استفاده کنید.

افرادی که به استرالیا مهاجرت می کنند یا اقامت استرالیا را دارند، معمولا سعی می کند در این کشور سرمایه گذاری کنند. ما شما قصد مهاجرت به استرالیا را دارید  ما در اینجا به شما چند راه راحت و معمول سرمایه گذاری استرالیا را معرفی می کنیم.

image

مهاجرت به استرالیا

سرمایه گذاری های نقدی

اگر پول خود را در سرمایه گذاری های نقدی قرار دهید (مانند حساب پس انداز و سپرده های مدت) ، بازده ها معمولاً نسبت به سایر گزینه های سرمایه گذاری پایین تر خواهند بود. با این حال ، این نوع از گزینه های سرمایه گذاری به طور معمول درآمد پایدار و کم ریسک را به صورت پرداخت عادی از نرخ بهره فراهم می کنند ، بنابراین اگر ریسک پذیر نیستید و یا در یک بازه زمانی کوتاه کار می کنید ، ممکن است گزینه این سرمایه گذاری نقدی خوبی باشد.

بهره ثابت یا سرمایه گذاری با درآمد ثابت

سرمایه گذاری با بهره ثابت (همچنین به عنوان درآمد ثابت یا اوراق قرضه شناخته می شود) معمولاً دارای یک دوره زمانی سرمایه گذاری مشخص (به عنوان مثال پنج سال) هستند و درآمد قابل پیش بینی را در قالب های پرداختی منظم با بهره ارائه می دهند. آنها در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها دارای ریسک کمتری هستند ، بنابراین می توان از آنها برای ایجاد تعادل و تنوع در یک سبد سرمایه گذاری استفاده کرد. سرمایه گذاری با بهره ثابت توسط دولت ها و شرکت هایی در استرالیا صادر می شود.

image

مهاجرت به استرالیا

اوراق قرضه

اوراق قرضه دولتی یکی از نمونه های سرمایه گذاری در استرالیا با بهره ثابت است. سود این پرداخت را به طور منظم به دارنده ارائه می دهد و پس از مدتی ، مبلغی که در ابتدا سرمایه گذاری شده است (معروف به اصل) می تواند به شما برگردانده شود.  همچنین انواع مختلف سرمایه گذاری با بهره ثابت با بازه های زمانی مختلف سرمایه گذاری و ریسک های مختلف وجود دارد - به عنوان مثال ، یک سرمایه گذاری با بهره ثابت صادر شده توسط یک شرکت می تواند ریسک پذیرتر از سرمایه گذاری شده توسط دولت استرالیا باشد.

سهام

اگر در شرکت های استرالیا یا بین المللی سهام خریداری کنید، در اصل بخشی از آن شرکت را خریداری می کنید و شما را به عنوان سهامدار می شناسند. در صورت افزایش ارزش سهام شرکت ، ارزش سرمایه گذاری شما نیز افزایش می یابد و ممکن است بخشی از سود شرکت را به صورت سود سهام دریافت کنید. اما اگر قیمت سهم بیفتد ، ارزش سرمایه گذاری شما نیز سقوط خواهد کرد. اگر سهام را خودتان مدیریت می کنید ، باید تصمیم بگیرید که چه زمانی سهام را بخرید و چه زمانی آنها را بفروشید. این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که ممکن است به هیچ وجه سود سهام دریافت نکنید.