کد مطلب: 

240410

image

به گزارش ایران پژواک، حسین فرزامی عضو اسبق هیئت‌مدیره باشگاه استقلال درباره اوضاع به‌هم ریخته این روزهای باشگاه استقلال با خبرورزشی حرف زد و ایراد و سنگ‌انداز اصلی در مسیر پیشرفت استقلال را فتحی مدیرعامل پیشین این باشگاه دانسته و مدعی بود دلیل اینکه کسی با او کاری ندارد رفاقت صمیمانه اش با سلطانی‌فر است.

چرا استقلال ظرف این دو ماه آب خوش از گلویش پایین نرفته است؟برای اینکه وزیر کسانی را رأس کار گذاشته که یا توانایی کافی ندارند یا اصراری هست که باشند. چون اگر اتفاق مهمی در جهت خواست هواداران رخ می‌داد دلیلی برای ماندن فتحی در استقلال وجود داشت ولی وقتی همه چیز از بین رفته و بازیکن می‌گوید «مدیران باشگاه تعطیلند» دیگر حرفی برای تأیید مدیریت باقی نمی‌ماند ولی می‌بینیم فتحی هنوز هست.

در این میان فتح‌الله‌زاده چرا به باشگاه رفت، در حالی که هیچ کاری نمی‌کند؟فتح‌الله زاده را به شرطی بردند داخل هیئت‌مدیره که صدایش درنیاید!

پای نامه باشگاه کیپ تاون سیتی به استقلال مسئول اول باشگاه امیرحسین فتحی خورده بود. فتحی هنوز در استقلال همه‌کاره است که علی جباری هم این را تذکر داده بود؟علی‌جان (جباری) دقیقاً درست گفته است. وزیر و فتحی با هم «جی‌جی باجی» هستند و رفاقت‌شان فراتر از کارهای مربوط به باشگاه است. وزیر با فتحی رفاقت دارد و دلش نمی‌آید او در باشگاهی نباشد که خودش رئیس مجمعش است و این همه بلا سرش آمده است. او می‌خواهد یک نفر باشد که همه کارها را برایش انجام دهد.

چرا این حرف را می‌زنید؟برای اینکه هر پولی به وزارت ورزش می‌رسد ابتدا به پرسپولیس می‌دهند و بعد اگر چیزی تهش ماند آن را به استقلال می‌دهند. البته صبر می‌کنند وقتی بند قراردادها از بی‌پولی فعال شد آن وقت می‌دهند.

چرا از توانایی‌های فتح‌الله‌زاده استفاده نمی‌شود؟اتفاقاً من و فتح‌الله‌زاده به دیدار وزیر رفتیم. هاشمی‌طبا هم در جلسه بود. فتح‌الله‌زاده پیشنهاد داد اگر مدیرعامل شود من را معاون مالی باشگاه می‌کند و همان‌جا گفتیم دو اسپانسر گردن‌کلفت هم با خودمان برای باشگاه می‌آوریم که تا چند سال مسائل مالی را ساپورت کنند ولی وزیر مخالفت کرد. من در همان جلسه هم رودررو به وزیر گفتم که با سیاست‌های غلطش مانع پیشرفت استقلال می‌شود که بیرون جلسه هاشمی‌طبا به من گفت نباید آن حرف را می‌زدم.

در این شرایط چه کاری به سود استقلال است؟باید فتحی برود. مادامی که این شخص در کادر مدیریتی استقلال است این تیم نمی‌تواند بالا بیاید و جان بگیرد. او هم مادامی که وزیر هست می‌ماند. این وضعیت تا روز استعفای وزیر ادامه دارد، یا حداکثر تا پایان دولت فعلی. باید تا آن زمان این وضعیت را تحمل کنیم.

مجیدی می‌تواند از پس بازی‌های آتی استقلال برآید؟فرهاد هم یک مربی جوان است که باید کمکش کنیم. او با هزاران امید و انرژی بالا آمده و قطعاً می‌خواهد کمک کند. مجیدی کار سختی در پیش دارد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

  • خواندنی ها

برچسب: 

  • استقلال - امیرحسین فتحی - مسعود سلطانی‌ فر - فرهاد مجیدی - علی فتح الله زاده