انتخاب رشته ويژه برگزيدگان جشنواره جوان خوارزمي سال 1398

توجه: • برگزیدگان مرحله نهایی (کشوری) جشنواره جوان خوارزمی واجد شرایط استفاده از «آئین نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره 21/77897 مورخ 1393/05/05 مصوب شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» درصورتی که در آزمون سراسری سال 1398 شرکت کرده باشند، باید از تاریخ 1398/06/27 لغایت 1398/6/30 نسبت به ثبت نام و انتخاب 20کدرشته محل از دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1398 (دفترچه شماره 2) اقدام کنند.

• لازم به ذکر است مطابق ماده 2 آیین نامه یادشده حداکثر 10 درصد ظرفیت هر کدرشته محل به حائزین شرایط این آیین نامه اعم از دارندگان نشان طلا، نقره و برنز کشوری المپیادهای دانش آموزی، دانشجویان نمونه کشوری در دوره کاردانی، رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره جوان خوارزمی در دوره های دانش آموزی یا کاردانی و دانش آموخته رتبه اول دوره کاردانی به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم اختصاص می یابد. سازمان سنجش آموزش کشور براساس اولویت نمره و انتخاب رشته متقاضیان نسبت به معرفی آن ها در ظرفیت تخصیصی اقدام می کند.

بررسی و پاسخ گویی به درخواست ها به صورت اینترنتی انجام می شود و امکان پاسخگویی حضوری وجود ندارد. لذا خواهشمند است برای ارائه خدمات سریع تر و دقیق تر این سازمان به تمامی متقاضیان، از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک نمائید http://register1.sanjesh.org/csfestival98/

مطالب جدید

مطالب تصادفی