Sidebar

Magazine menu

15
پنج شنبه, آوریل
0 New Articles

مهندسان، بهترین مدیران عامل حوزه فناوری هستند

مدیریت و استارتاپ
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

در عصر دیجیتال، شاهد رشد روزافزون کسب و کارهای فعال در زمینه فناوری هستیم. یکی از اصلی‌ترین دلایل رشد این کسب و کارها، مدیریت مهندسان در آنها است.

مهندسان با هوش و تدبیر خود کسب و کارها را ایجاد می‌کنند و به سودهای میلیونی و حتی میلیاردی می‌رسانند. بر اساس مطالعات انجام شده، بهترین مدیران عامل حوزه فناوری، در یکی از رشته‌های STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) تحصیل کرده‌اند.

به گزارش رایورز به نقل از ونچربیت، بسیاری از تحلیلگران فکر می‌کردند که مهندسان، گزینه‌های مناسبی بر رهبری شرکت‌های فناوری نیستند؛ زیرا آشنایی چندانی با نیاز مشتریان، موارد مورد علاقه آنها و سیاست‌‎های فروش ندارند.پس از مدتی عملکرد مهندسان به عنوان مدیر عامل نشان داد که این نظر، کاملاً اشتباه است و آنها بهترین گزینه ممکن برای این سمت هستند. 

مهندسان، بهترین مدیران عامل حوزه فناوری هستندعلل عملکرد فوق‌العاده مهندسان به عنوان مدیر عامل شرکت‌های فناوری - توانایی عالی در حل مسئله- درک آسان فرآیندها و توانایی بهینه‌سازی آنها- درک آسان فناوری- مسئولیت‌پذیری و نظم بالا- جدیت، پشت‌کار و ثبات قدم- توجه به جزئیات 

مهندسان، توجه ویژه و خاصی به جزئیات دارند. مسیر تحصیل و سوابق کاری به آنها آموخته است که برای موفقیت باید جزئیات را مد نظر قرار دارند.یک مهندس از ابتدا توانسته است مشکلات سخت و پیچیده‌ای را حل کند و به همین خاطر از پس اکثر مشکلات برمی‌آید. وی می‌تواند فناوری‌ها و نحوه کار آن‌ها را درک کند و برای بهینه‌سازی فرآیندها گام‌های مثبت و موثری بردارد. اکثر مهندسان بر پایه نظم، دقت، جدیت و پشت‌کار فعالیت می‌کنند. آنها به خوبی می‌دانند که اگر قرار بود یک قفل بسته باز نشود، به آن در قفل نمی‌زند بلکه به جای آن دیوار می‌کشیدند که خاطر همه آسوده شود. 

امروز48
دیروز101
این هفته619
این ماه1718
کل127816

2
آنلاین

ما 211 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ایجاد موضوع جدید در تالارگفتمان