وقتی اولیای مدرسه شهید مطهری سی‌سخت منتظر اقدام آموزش و پرورش نمی‌نشینند

image

اولیای مدرسه شهید مطهری سی‌سخت منتظر اقدام آموزش و پرورش نمی‌نشینند و خودشان برای رنگ و رو دادن به مدرسه دست به کار می شوند. ؛

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، اولیاء دانش آموزان مدرسه شهید مطهری سی‌سخت پس از مشخص کردن اعضای انجمن اولیا و مربیان شامل حمید تقی‌زاده، فرهمند شیرزادی، جواد نجفی، مسعود محمدحسینی، صالح شکیبایی، ظریفیان و خانم صفری، در یک اقدام خودجوش و تحسین‌برانگیز باهمکاری کارکنان مدرسه نسبت  به رنگ‌آمیزی این مدرسه اقدام کردند.

اعضای منتخب اولیاء با یک تصمیم جدی پای کار آمدند و گام اول در مرمت این مدرسه را با همکاری والدین و دانش آموزان برداشتند.

به گفته تقی زاده یکی از اعضای انجمن اولیا و مربیان، در جلسه ای که در روز ۱۳ آبان با حضور اولیا دانش‌آموزان و کارکنان این مدرسه برگزار شد تصمیمی مبنی بر ترمیم و رنگ‌آمیزی کلاسهای درس که از سال ۸۳ تاکنون به همین وضعیت رها شده بود گرفته شد و در همان جلسه اولیا به صورت خودجوش هر کدام کمک‌هایی به صورت نقدی جمع آوری کردند و با همکاری خوب والدین و دانش آموزان و در یک فضای صمیمی نسبت به مرمت و رنگ آمیزی اقدام شد.

خبرنگار فارس طی سوالی از اولیا و کارکنان که آیا اداره آموزش و پرورش در این اقدام نقشی داشته و کمکی انجام داده  است می‌گفتند که تمام هزینه های این کار توسط خود اولیا و با همکاری کارکنان مدرسه انجام شده است.

جواد نجفی یکی دیگر از اعضای انجمن اولیا و مربیان گفت که در راستای این حرکت خودجوش، قدم بعدی نصب پرده و سیستم روشنایی مدرسه خواهد بود که از همین جا از خیرین مدرسه ساز و دیگرخیرین تقاضای کمک و یاری داریم.

یکی دیگر از اعضای انجمن اولیا و مربیان از وضعیت موجود مدرسه ابراز ناراحتی کرد چرا که در فصل بهار و تابستان مدرسه ها پذیرای مسافرانی از سراسر کشور هستند و همین امر باعث شده که در و دیوار مدارس و کلاس های درس به این وضعیت دچار شوند و هیچ گونه نظارتی بر ورود و خروج این مسافران صورت نمی‌گیرد و نتیجه آن هم خرابی در و دیوارهای مدراس و هزینه های آب و برق و گاز است که برای مدارس باقی می ماند.

image

image

image

مطالب تصادفی